Jazda konna

Proponujemy Państwu naukę jazdy konnej dla dzieci i dorosłych pod okiem wykwalifikowanego instruktora i przodownika turystyki jeździeckiej PTTK. Osobom, które opanowały lub opanują już podstawy jazdy konnej proponujemy wycieczki konne po okolicy. W pobliżu gospodarstwa znajdują się piękne tereny leśne, co czyni jazdę konną jeszcze bardziej przyjemną. Nauka prowadzona jest w małych grupach do 4 osób.

Przygody w siodle

Organizuję imprezy integracyjne z końmi, takie jak: Piknik Western, Piknik Hiszpański, Mistrzostwa Krzyżówek, bierzemy udział z końmi również w rekonstrukcjach historycznych Powstania Styczniowego. We wszystkich tych pokazach i przedstawieniach biorą udział jeźdźcy i konie z naszej stajni.

Imprezy cyklicznie odbywające się w „Stajni Krzyżówki” to: powitanie wiosny, rajdy 1 majowe, hubertusy, wycieczki 11 listopada (odwiedzając okoliczne pomniki: Morawin, Cierpiatka, Skarszew, Krzyżówki), mikołajki, wigilia stajenna. Od 2016 roku wraz z jeźdźcami przystąpiliśmy do zdobycia odznak nadawanych przez Zarząd Powiatu Kaliskiego, podążając konno Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej.